Odwiedzin: 20577 osób.

Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" - w Nowym Domu - Sonia, suka, 6 lat wstecz

Sonia (ID: 34) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:44, 26.10.2012 | Aktualizacja: 17:32, 18.11.2013
Ogłoszenie dodane przez: Anashar

Sonia

Imię: Sonia
Płeć: suczka

Sonia , lat 6. W schronisku od lat trzech. Nie widać po niej kompletnie tych lat w azylu. Jest taka jak na początku, wesoła, skoczna, przytulaśna i merdająca zawsze ogonkiem. Dwa lata temu, dowiedzieliśmy się że ma złośliwego raka pochwy. Krwawi co jakiś czas, ale dostaje na to leki. Choroba ani nie postępuje ani się nie cofnęła, Sonia ma się dobrze, i lekarze są zdziwieni i zachwyceni tym jak walczy z chorobą. Nie widać po niej nic tej śmiertelnej choroby. Jednak każdy rok może być tym ostatnim w jej życiu, więc szuka domu który jej zapewni cieplo i spokój, poczucie że ma kogoś i może nie martwić się choć o ciepło.. Jeśli masz serce i możesz dać dom naszej Soni, zadzwoń!

Inne:
Sonia znalazła dom, zamieszkała razem z dwoma innymi suczkami u jednego z naszych wolontariuszy :)