Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" - w Nowym Domu - Kangurek, pies, 14 lat wstecz

Kangurek (ID: 281) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 16:51, 13.03.2017 | Aktualizacja: 12:54, 15.10.2017

Kangurek

Imię: Kangurek

Maleńki Kanguś został znaleziony w lesie w świętokrzyskiej wsi, był wychudzony, zdezorientowany i potwornie głodny.. Okazał się niesamowicie wdzięcznym, potulnym i grzecznym staruszkiem. Może mieć około 13-14 lat, ma problemy z łapkami, dlatego przybiera widoczne na zdjęciach nienaturalne pozy. Jest w trakcie diagnozowania, ale już teraz szukamy dla niego odpowiedzialnego opiekuna.
To uroczy pies, bardzo grzeczny, niekonfliktowy i ufny. Dobrze znosi zabiegi pielęgnacyjne, jest cichutki i nienarzucający się.. prawdziwy maleńki skarb..

Kanguś rozkochał w sobie wszystkich wolontariuszy w schronisku, dosłownie kradnie serca..
Przebywa pod opieką fundacji z Buska-Zdroju, w razie potrzeby pomożemy z transportem do innego miasta.

Kontakt w sprawie adopcji: 668 332 546 - po godz. 17.00 - jeśli nie odbiera, prosimy o sms.