Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" - Szuka Domu! - Cisatek, pies, 8 lat wstecz

Cisatek (ID: 272) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!

Data dodania ogłoszenia: 14:35, 09.02.2017

Cisatek

Imię: Cisatek

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: brak danych o numerze

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Ciastek (Bruno, nr rej. 5) ma około 7 lat, w 2009 roku został przywieziony do przytuliska... jako szczeniak... Wówczas nie znalazł domu... z każdym kolejnym dniem jego szanse na odmianę losu malały. Mieszkał w schronisku i cierpiał z zimna, wilgoci, głodu i braku poczucia bezpieczeństwa .. Wydawało się, że jego życie nie może być jeszcze bardziej nędzne.. O jakże się wówczas myliliśmy! Zaczęły się problemy zdrowotne.. zdiagnozowano u niego nowotwór prącia, konieczna była operacja i usunięcie narządu. Psiak zniósł chorobę dzielnie, jakby jakaś wewnętrzna siła mówiła mu, że musi być silny, musi (!), bo jeszcze jest przecież młody, jeszcze jego życie może się odmienić! A nuż jeszcze będzie miał kiedyś taki dom, o jakim tylko słyszał, o jakim marzy. Wie tylko z ludzkich opowieści, że są gdzieś na świecie takie miejsca, gdzie nie śpi się na zimnej ziemi, gdzie nie brakuje jedzenia, gdzie jest ciepło i bezpiecznie... gdzie codziennie ktoś troszczy się o podopiecznych.. Minęło ponad 6 lat życia w schronisku, walki o miskę, a niedawno walki o życie.. Ciastek nadal szuka domu. Nie stracił nadziei, wierzy, że i do niego uśmiechnie się los. Jest młodziutkim, pełnym energii psiakiem, choć wycofanym. Z suniami ma dobry kontakt, z psiakami również - choć nie ze wszystkimi. Ten uroczy pieseczek za chwile spędzone u boku człowieka oddałby wszystko. Na spacerach ożywia się, macha ogonkiem, a na pysiu widać uśmiech :) Niestety tak rzadko wychodzi ze swojego kojca... Ciastek bardzo potrzebuje domu... Nigdy go nie miał, nie wie co to znaczy mieć swój kocyk, spać w łóżku... Jest psiakiem mądrym i pojętnym, szybko nauczy się domowych manier. Ciastek naprawdę zasługuje na najlepszy na świecie dom- to mały ciałem, a OGROMNY duchem pies..

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Ola ,Monika
Tel. 668332546
e-mail: pisarczyk.aleksandra@gmail.com

UWAGA!!!
Kontaktując się z przytuliskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w przytulisku!
Cisatek ma numer identyfikacyjny - Przepraszamy - brak danych o numerze