Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" - Za Tęczowym Mostem (*) - Białek, pies, 10 lat wstecz

Białek (ID: 195) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 11:49, 28.10.2012 | Aktualizacja: 18:13, 08.02.2017

Białek

Imię: Białek

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

KRÓTKA HISTORIA BIAŁKA
Któż może wiedzieć co się działo z Białkiem przez jego cztery lata życia.

My znamy jedynie tę część jak stał się psem bezdomnym. Chociaż nie wiadomo ile razy wcześniej nim był :( Jest smutnym psiakiem, zycie dało mu nieźle w kość. Błąkał się bez życia po ulicach naszego miasta, wychudzony, na pierwszy rzut oka wyglądał na chorego i znacznie starszego niż naprawdę jest. Miał bardzo zaniedbaną sierść, spowodowane to było prawdopodobnie słabym żywieniem, brakiem witamin.

Trafienie do schroniska, napewno utwierdziło Białka w przekonaniu że naprawdę nikt go nie chce, i ciężko nam będzie w warunkach schroniskowych to zmienić, jeśli w ogole się uda :(

jak już wcześniej wspomniałam ma 4 lata ale wygląda na starszego. Stosunek do ludzi ma dobry, nie boi się człowieka nie stroni od kontaktu z nim, o dziwo.

Z racji tego że ciągle jest w izolatce i nie ma kontaktu z innymi psiakami, nie wiem jaki ma do nich stosunek

Nie daj mu dalej mysleć że jest niepotrzebny, daj mu ciepło dom. Zrozum go, poczuj przez chwilę jego cierpienie.