Odwiedzin: 10801 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się


Promowane ADOPCJE:

Bianka (suczka)
stat4u
Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" - w Nowym Domu - Niuniuś, pies, 3 lata wstecz

Niuniuś (ID: 169) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:52, 28.10.2012 | Aktualizacja: 18:16, 08.02.2017
Ogłoszenie dodane przez: chucho19Niuniuś


Gatunek: pies
ID: 169
Imię: Niuniuś
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Witam! Jestem Niuniuś, tak do mnie mówią moi opiekunowie w przytulisku w którym ostatnio zamieszkałem. Nie jest mi tu źle... lepiej niż na ulicy - co dzień dostaję posiłek, mam posłanie, czasem nawet ktoś mnie pogłaszcze... Rzadko..., za dużo nas jest, żeby mogli nam poświęcić więcej czasu... a szkoda, ja tak lubię głaskanie za uszkami! W ogóle lubię jak człowieki mnie przytulają, to takie fajowe uczucie... tak jakbym przez tych parę minut był naprawdę kochany...

Jestem młodziutki, mam około 3 latek, a w moich żyłach płynie "bokserska" krew. Pewnie dlatego nie mam już ogonka. Straaaasznie mnie bolało jak go ucinali! :(:( Mimo "bokserskiego" pochodzenia nie boksuje i bardzo lubię inne pieski.

Bardzo chciałbym znaleźć dom, ale taki prawdziwy, już na zawsze... Nie przeżyłbym drugi raz takiego piekła...- powrotu na ulice, długie dni i noce o pustym żołądku... w słońcu czy niepogodzie. Brr... Na samo wspomnienie zbiera mi się na płacz!

Proszę Cię ludzki człowieku - weź mnie do siebie! Wiele nie potrzebuję, a odwdzięczę się wiernością i uśmiechem na pysiu! Będę czekał, dobra?

Niuniuś przebywa w przytulisku w woj Świętokrzyskim, zostanie wydany po podpisaniu umowy adopcyjnej, i zabiegu kastracji. Jest szczepiony i regularnie odrobaczany. Bardzo prosimy o bezpieczny i odpowiedzialny dom dla tego słodziaka.
Więcej zdjęć: