Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" - w Nowym Domu - Cudaczek, pies, 2 lata wstecz

Cudaczek (ID: 161) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 00:38, 28.10.2012 | Aktualizacja: 18:17, 08.02.2017

Cudaczek

Imię: Cudaczek
Wiek: 2 lata

Cudaczek jest płochym pieskiem troszkę zastraszonym, ale odrobina czułosci i sam domaga sie głaskania. ma źle zrosniętą łapkę i pokiereszowaną szczekę, co świadczy o wypadku.

Orientacyjna data urodzenia: 2008r.

Pochodzenie: Cudaczka historia nie jest nam znana, gdyż trafił do schroniska z ulicy- przywiozła go straż miejska.

Wielkość: Jest niewielki, dość drobnej budowy, sięga sporo poniżej kolana

Stosunek do ludzi: Jest grzecznym psiakiem, subtelnym. potrzebny właściciel wyrozumiały i cierpliwy. psiesek przytulaśny ale bardzo przestraszony.

Stosunek do innych zwierząt: Akceptuje suczki, z psiakami może być różnie. Nie wiemy jak zachowuje się w stosunku do kotów .

Jest zaszczepiony i odrobaczony.
Przebywa w pryw. schronisku w woj. świętokrzyskim. Możliwy dowóz do uzgodnienia.